Serena

Serena

Сушени сладки чушки, 100% натурални, без семе, 80 g

Сушени сладки чушки, 100% натурални, без семе, 80 g...

СУШЕНИ СЛАДКИ ЧУШКИ✔ без консерванти✔ без подсладители✔ без оцветители✔ без добавен SO2✔ без добавки✔ без алергенисъставки: сушени сладки чушки без семеИзползват се чушки от сорта червена кап..

$4.79

Показани 1 от 1 | 1 (1 Страници)